В комплекті інструментів для роботи з криптовалютами браузера Opera гряде новинка: незабаром у новій версії браузера користувачі Android отримають в своє розпорядження криптокошелек для эфириума, токенів на його основі і колекційних предметів на блокчейне.

Зараз власники «нестандартних» цифрових активів часто змушені мучитися з громіздкими і незручними у використанні розширеннями або здійснювати транзакції за допомогою кількох гаманців.

Новітня версія браузера для Android також отримає вбудовану опцію інтеграції з «ефірним» API Web3 . Таким чином, вперше в історії великий браузер запропонує широкому колу користувачів доступ до Web 3.0. Завдяки цьому, можливо, виникне середовище, в якій будуть повною мірою доступні децентралізовані додатки на основі эфириума (DApp).

Нова версія також використовує вбудовану захисну систему Android, що дозволить підписувати криптовалютные транзакції безпосередньо з браузера.

Хоча Web 3.0 і приваблює энтузиазтов, він відлякує користувачів незручними інтерфейсами і проблемами з безпекою. Його реальний стан суперечить рівня маркетингового хайпи, раздуваемому децентралізованими платформами «наступного покоління». Час покаже, чи зможе новий криптовалютный гаманець Opera стати джерелом натхнення для творців більш надійних і простих у використанні даппов.

Компанія Opera Software почала поширювати бета-версію браузера з вбудованим криптовалютным гаманцем 11 липня серед бажаючих провести тестування. Очікується, що незабаром новий інструмент стане доступний усім бажаючим.

Opera досить давно докладає зусилля до того, щоб зробити «новий інтернет» надбанням широких мас. В цьому році компанія удосконалила свій десктопний браузер, забезпечивши його захистом від 50 типів криптоджекинга, і відновила вбудований валютний конвертер, що підтримує кілька великих криптовалют.

Источник: coinspot.io