У минулі вихідні, 28 та 29 квітня, в конгрес-холі готелю «Золоте кільце» в Москві пройшла унікальна у своєму роді конференція для жінок, присвячена криптовалюте. Її організатором вступила Асоціація Crypto Lady, а гранд партнером став BUZCOIN, запущений недавно популярної телеведучої Ольги Бузової.

Відкрила конференцію гостя з Лос-Анджелеса Ану Бхардвадж – засновниця та керівник медіа-платформи INVESTING in Women DIGITAL, орієнтованої на жінок і інвестиції з посиленим акцентом на блокчейн.

Також на конференції виступили: Еліна Сидоренко, керівник міжвідомчої групи за оцінками ризиків обороту кріптовалюти Держдуми ФС РФ; Надія Сувора, член експертної ради з цифрової економіки і технологій блокчейна при Держдумі РФ; Юлія Захарченко, інвестор-практик, аналітик ICO-проектів, крипто-трейдер і учасник Російської асоціації криптовалют і блокчейна; а також багато інші провідні експерти індустрії з Гонконгу, Сан-Франциско, США та СНД.

Від спікерів учасники конференції дізналися про перспективи розвитку нової фінансової системи; про те, як утримати цифрове золото в своїх руках; про передових технологіях блокчейна; про тонкощі купівлі-продажу кріптовалюти; а також про те, як наживаються на ICO-проектах і як не попастися на шахрайські схеми.

Директор центру цифрової економіки і фінансових інновацій МДІМВ МЗС Еліна Сидоренко сказала під час свого виступу про юридичну сторону смарт-контрактів у світі і про безкарність шахраїв на ринку кріптовалюти:

«Насправді, новим трендом у світі стає створення токенів, забезпечених реальним активом. Інвестуйте в реальну економіку. Ви там не отримаєте величезних «іксів», але жінки не прагнуть їх одержати. Тому що жінки хочуть впевненості та стабільності у завтрашньому дні».

За словами організаторів заходу, крипто конференцію спочатку припускали провести для жінок, але вона викликала великий інтерес і у чоловіків, які також стали її учасниками.

У дні проведення заходу з Москви на 74 країни велася онлайн-трансляція конференції, до якої приєдналися більше 3100 осіб.

Спікер гранд-партнера конференції – проекту BUZCOIN – Іванова Аліна, член юридичного відділу проекту, презентувала присутнім російську IT-розробку – платформу BUZAR. BUZAR – комунікаційна платформа, в межах якої власники сертифіката BUZCOIN зможуть користуватися соціальною мережею і месенджером.

Також в рамках заходу пройшла виставка картин із серії «The Art of Making Money» сучасної художниці Олени Шарбур, а також була представлена ексклюзивна колекція одягу і ювелірних виробів, присвячена криптовалюте.

Наступна конференція подібного роду пройде у вересні цього року в Мілані.

Источник: bits.media