Unibright, єдина платформа для бізнес-інтеграцій блокчейна, анонсувала запуск свого utility-токена UBT на біржі QRYPTOS. Як заявили в компанії, QRYPTOS стане першою централізованою біржею, яка торгує їх токеном, а ранніх покупців чекають винагороди. Старт призначено на 14 серпня.

Unibright представляє собою платформу для інтеграції блокчейна в різні сфери бізнесу, а також набір додатків, які доповнюють цю платформу. Фактично компанія надає можливість масового використання смарт-контрактів, де від користувача не вимагається вміння працювати з кодом. Візуально створені процеси на базі блокчейна трансформуються в код в один клік.

Буквально, Unibright — це набір шаблонів для величезного спектру процесів. Все, що потрібно від клієнта, — це вибрати підходящий шаблон, побудувати схему роботи, згенерувати код (не вимагає участі програмістів) і спостерігати за роботою бізнес-процесу. Вже готові такі шаблони, як «Узгодження рішення», «Життєвий цикл активу» і «Відстеження партії».

На даний момент компанія працює в партнерстві з Microsoft, NEM і Lufthansa.

QRYPTOS — біржа, що має ліцензію Агентства фінансових послуг (Financial Services Agency), японського державного регулятора банківської діяльності та торгівлі цінними паперами. Діяльність QRYPTOS відповідає стандартам KYC/AML, що служить фактором захисту трейдерів.

QRYPTOS є продуктом QUOINE — компанії-розробника бірж і фінансових сервісів на базі технології блокчейн.

Unibright_Qryptos

Для чого потрібне розміщення сертифіката на біржі?

Причин цьому декілька, пояснюють в QRYPTOS. Присутність на торгової майданчику — життєво необхідна частина бізнес-стратегії. Так, клієнт має можливість купити маркер для доступу до екосистемі проекту. Крім того, наявність сертифіката в лістингу — можливість представити проект нової аудиторії.

Технології біржі повинні бути випробувані часом і служити цілям безпеки. Якщо майданчик підтримує блокчейн-протокол, проекти мають можливість використовувати цю технологію в рамках своєї структури.

Що важливо — це відповідність законодавству. Біржа повинна ґрунтуватися на бізнес-моделі, яка дозволить їй безпроблемно існувати в майбутньому, повністю відповідаючи законів, підкреслюють в QRYPTOS.

Перш ніж вибрати лістинг на цій біржі, Unibright провела ретельний відбір майданчиків для співпраці. У список критеріїв увійшли: актуальні показники проекту, список клієнтів і партнерів, а також місце на блокчейн-ринку. Всього кілька майданчиків витримали відповідність вимогам до партнерства, стверджують в Unibright.

Старт і бонуси

UBT будуть доступні 14 серпня з 14:00 за Київським літнім часом.

Власники перших 100 акаунтів на QRYPTOS, які пройдуть KYC і будуть містити хоча б 100 UBT, в середині вересня отримають подарунок у вигляді токенів QASH на суму $10.

Умова поширюється на акаунти, створені до 14 вересня за посиланням: https://accounts.qryptos.com/sign-up?affiliate=MzlXD82s545068

Источник: coinspot.io