Тім Дрейпер (Tim Draper), американський венчурний інвестор і засновник компанії ” Draper Fisher Jurvetson (DJF), в четвер зробив чергову заяву щодо биткоина на телешоу CNBC «Closing Bell». Він сказав, що найпопулярніша в світі криптовалюта – це «найкращий варіант для вкладення коштів».

Дрейпер вже не раз публічно заявляв про свою любов до криптовалютам – навіть за останні півроку він не раз говорив про їх переваги. Нещодавно він сказав, що до 2022 року биткоин буде коштувати 250 000 доларів, а в лютому цього року передбачив, що «кріптовалюти підкорять світ». Восени минулого року він зробив ще більш сміливе заяву, сказавши, що через п’ять років кріптовалюти займуть місце фіатних грошей. Минулого тижня він також не упустив можливість знову оспівати биткоин. Він сказав:

«Відбувається революція, яка тепер дозволяє отримати кращу валюту – більш безпечну, децентралізовану, більш ефективну і корисну. Це впливає на весь світ. Вона доступна всім. Вона дозволяє людям відправляти гроші своїм сім’ям на Філіппінах або в Мексику без проблем. Це набагато краща валюта, ніж традиційні гроші».

Безліч скептиків раніше воліють державні валюти і традиційну банківську інфраструктуру. Дрейпер, однак, вважає подібні переваги нерозумними:

«Банки постійно піддаються нападам. Хакери знаходять прогалини в ваших банках і йдуть за вашими грошима, і банкіри відбиваються, намагаючись запобігти зломи, але безуспішно. Нікому не вдалося зламати блокчейн Биткоина. Це найбезпечніше місце для розміщення ваших грошей. Як спосіб збереження капіталу – це відмінний варіант».

Хоча це може здатися безглуздим для необізнаного або скептично налаштованого інвестора, Дрейпер закликав подумати про стан фіатних валют в країнах з рушащимися економіками. Він сказав:

«Якщо ви знаходитесь в Аргентині, Венесуелі або Нігерії, ви знаєте, що державна валюта буде втрачати в ціні 30% щороку, економіка цих країн може впасти в будь-який момент. І люди втрачають свій стан. Але якщо частина вашого стану буде поміщена в биткоин, ви зможете його зберегти».

Нарешті, Дрейпер сказав журналістам CNBC, що биткоин – це не просто примха. Скоріше, це «майбутнє світу». Він пояснив:

«Для цього багато причин, як і можливостей його використання. Биткоин серйозно вплине на майбутнє всього світу. Це великий прорив, і я не можу дочекатися, коли ми будемо всі будемо користуватися єдиною валютою, незалежної від бажання політиків. Це відмінна можливість для людей управляти своїми компаніями, не залежати від політичних примх».

Источник: bits.media