Тайванський банк Taipei Fubon Commercial Bank почав використовувати платіжну систему, засновану на блокчейне Ethereum. Поки система перебуває в рамках тестування і скористатися їй можуть лише заклади, що знаходяться в районі Національного університету Чжэнчжи. Представник банку заявив, що запуск можна вважати успішним, так як за два тижні після запуску системи об’єм транзакцій в обраній для тестування зоні збільшився в 4 рази.

За інформацією банку, використання блокчейна Эфириума дозволило скоротити час обробки транзакції до менш ніж однієї секунди. Крім того, вся інформація про транзакції зберігається в блокчейне, що дозволяє продавцям отримувати швидкий доступ до повних відомостей про здійснені операції.

Про свої плани по впровадженню інноваційної системи банк розповів в березні 2017 року: тоді компанія підписала угоду з Національним університетом про дослідження та розробки цього рішення. Наступним етапом стане розширення технології в районі Чэнчи і створення там демонстраційної зони.

У січні цього року влада Тайбея повідомили
про співпрацю з компанією IOTA для впровадження системи ідентифікації особистості громадян у рамках програми «Розумне місто». До листопада цього року уряд країни планує
розробити та впровадити правила для регулювання криптовалютного, які будуть спрямовані в першу чергу на боротьбу з відмиванням грошей.

Источник: bits.media