Ripple запустила нову ініціативу з метою спростити блокчейн-підприємцем проходження перших етапів створення бізнесу, при цьому допомагаючи їм розвивати свої власні рішення.

У понеділок компанія анонсувала новий проект Xpring, в рамках якого Ripple буде інвестувати, набувати і надавати гранти «серйозних» проектів і компаніям, керованим «перевіреними» підприємцями. Венчурний фонд буде підтримувати тільки стартапи і проекти, які використовують у своїй роботі токен XRP і технологію блокчейна XRP Ledger.

Компанія заявила, що «будучи однією з небагатьох блокчейн-компаній, не намагаються отримати вигоду з спекуляцій, ми вважаємо, що володіємо унікальними можливостями для надання серйозної підтримки підприємцям».

Ripple призначила Етану Бірда (Ethan Beard), колишнього директора Facebook Developer Network, старшим віце-президентом, який очолить стартап-інкубатор Xpring і програму розробників Ripple. Бірд зазначив:

«Блокчейн і цифрові активи можуть вирішувати важливі проблеми, а XRP – з його швидкістю, масштабованість і можливістю застосування в реальному світі – відмінний інструмент для створення бізнесу для стартапів і підприємців».

У понеділок компанія також оголосила, що Mitsubishi, Standard Chartered і Thailand’s Bank of Ayudhya (Krungsri, дочірня компанія MUFG Bank) будуть тестувати платежі між Сінгапуром і Таїландом з допомогою блокчейн-продукту Ripple xCurrent. Мета тестування – продемонструвати комерційну доцільність використання xCurrent для високошвидкісних транскордонних платежів між незалежними банками.

Однак не всі вважають, що Ripple йде по правильному шляху. Нещодавно на слуханнях у парламенті Великобританії заявили
про марність Ripple для фінансової системи, а на початку місяця проти Ripple був поданий груповий позов. Позивачі стверджують, що обвинувачені порушили державні і федеральні закони про цінні папери, беручи участь у схемах залучення сотень мільйонів доларів за рахунок продажу незареєстрованих токенів-акцій Ripple (XRP).

Источник: bits.media