Спонсорський контент

Stars Game – багатофункціональна ігрова платформа, яка прагне вирішити проблеми ринку кіберспорту, з успіхом завершила етап предпродажи своїх токенів GST. 25 мільйонів токенів були повністю розпродані, проект зібрав понад 51 ETH і 57 BTC.

Ще до початку предпродажи команда проекту почала вести переговори з біржами криптовалют. З біржею YoBit вже підписано угоду токен GST буде представлений для покупки на майданчику після завершення токенсейла. Сама популярна в рунеті біржа криптовалют WEX дала попередню згоду на роботу з токеном.

Проект запустив перший раунд токенсейла 10 травня 2018 (12:00 UTC), який триватиме до 27 травня 2018 (12:00 UTC). Всього виставлені на продаж 300 мільйонів квитків. По закінченню токенсейла всі нереалізовані токени згорять, в результаті чого утворюється дефіцит і підвищиться попит на токени.

Токенсейл

Учасники першого раунду Токенсейла отримують можливість придбати GST з 30% бонусом. Ціна за токен дорівнює $0.035, а мінімальна сума вкладень обмежена $10. Після досягнення Hard Cap, всього 50 000 звичайних або 14 285 профі-користувачів, зареєстрованих на платформі, викликають дефіцит квитків.

 

Рішення платформи

Stars Game прагне стати великим гравцем на ринку кіберспорту. Рішення, пропоновані платформою, змінять підхід до взаємодії гравців ринку кіберспорту. Game Sports вирішує головні проблеми індустрії – в основному завдяки смарт-контрактами, що випускається для кожного кибератлета:

1. Невиплата призових грошей

Гравці не раз стикалися з проблемою, коли частину призових грошей за турнір не виплачувалися. У платформі гравців права захищені смарт-контрактами, призовий фонд автоматично розподіляється між переможцями по завершенні турніру.

2. Високий поріг входу для гравців-початківців

Якщо гравець ще не став популярним і не має достатньо коштів, він не може розвиватися професійно. Stars Game дає можливість гравцям збирати кошти через продаж персональних токенів і участь у численних турнірах.

3. Слабка інфраструктура ринку

Кіберспорт – порівняно новий ринок і не встигає розвиватися нарівні з зростанням популярності і попиту. Stars Game створює єдиний простір для взаємодії учасників ринку: гравці, спонсори, рекламодавці, менеджери команд тепер отримують вигоду від участі в кіберспорті. Більш того, платформа надає доступ до численних турнірів а також можливість організовувати власні змагання на обраних умовах.

4. Підміна умов турнірів

Трапляється, що умови турніру змінюються під час його проведення. Завдяки смарт-контрактами проблема виключається. Умови турніру записані в блокчейн і не можуть бути змінені.

Ви можете дізнатися подробиці участі у токенсейле Game Stars на офіційному сайті, а також підписатися на акаунти в Facebook, Telegram, Telegram chat, щоб бути у курсі останніх подій проекту.

Источник: bits.media