Сьогодні починає роботу Комітет з цифрової економіки Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) – міжнародної економічної організації розвинених країн, що визнають принципи представницької демократії та вільної ринкової економіки.

Керуючись стандартами ОЕСР, держави-члени розробляють законодавство, спрямоване на захист прав споживачів в електронній комерції.

«Планується, що на майданчику ОЕСР будуть обговорюватися питання використання заснованих на технології блокчейна цифрових валют і ICO c точки зору забезпечення безпеки споживачів фінансових послуг», – повідомила голова міжвідомчої групи з оцінки ризиків обороту криптовалют в РФ Еліна Сидоренко у своєму Telegram-каналі КриптоЛина.

ОЕСР, як і Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (ФАТФ), визнає роль кріптовалюти в якості засобів платежу та накопичення, а механізм ICO – в якості гарного способу залучення фінансування, зазначила вона.

21 березня ОЕСР представила представників країн Великої двадцятки доповідь, в якому повідомила, що розробляє, в тому числі й правові механізми, які допоможуть державам враховувати особливості криптовалют і розподіленого реєстру при зборі податків.

У 2016 році Росія заявила про своє бажання вперше в історії Комітету представити огляд по впровадженню блокчейна.

Источник: bits.media