У листопаді закінчується ICO зі збору грошей для перспективного проекту Open Money.

Для популяризації програми запущена баунти-кампанія, яка пропонує безкоштовні токени для всіх користувачів, що зареєструвалися на їхньому сайті. Участь максимально проста і доступна навіть новачкам.

Спершу потрібно перейти на сайт Open Money ICO і натиснути на кнопку «Sign Me Up!». Відкриється форма реєстрації, де треба ввести ім’я, пошту та адресу гаманця Ethereum.

Зверніть увагу, що для участі підходять тільки ваші особисті реальні гаманці Ethereum, тобто гаманці з біржі не підійдуть, тому що на них ви не зможете отримати токени. Якщо у вас ще немає такого гаманця, відкрийте його на myetherwallet.com. Тепер натисніть кнопку «Sign Up!».

За цю реєстрацію ви відразу отримаєте 100 токенів, навіть не доведеться підтверджувати пошту. Тепер у своєму акаунті виконуйте завдання, які принесуть додаткові бали. Для початку потрібно підписатися на канали Open Money в твіттері і фейсбуці, за це ви отримаєте додатково по 25 балів. Потім залиште повідомлення на дошці лідерів (зелена кнопка Add Comment) за це отримаєте ще 10 токенов. Тільки пишіть англійською мовою або хоча б транслитом.

Для отримання максимальної кількості токенов треба мати акаунти Telegramm і Slack. Якщо у вас їх немає, не біда – проходимо нижче, там розташовані найбільші жирні завдання, за кожне з яких дають по 250 токенів! Треба просто ретвітнути записи у твіттері. Для цього натисніть на посиланні, відкриється стаття, де у верхньому правому кутку треба натиснути кнопку «Читати». Тепер повертаєтеся до завдань і в порожньому віконці, де запитують «What is your Twitter handle?» вкажіть свій нікнейм в твіттері, який виглядає так: @vashe_imya (тобто саме назва вашого облікового запису). Ну і звісно, за запрошення нових учасників ви отримаєте ще по 100 токенів за кожного!

Реєструйтеся, заробляйте токени і залучайте нових учасників – кількість токенів в баунти-кампаніях зазвичай обмежена!

До речі, забув ще одну річ – є система бонусів: за зібрані 500 токенів ви отримаєте ще 500 в якості бонусу, за 1000 токенів – ще 1000 в подарунок і за 3000 токенів обіцяють бонус ще 5000!

Крім того, перші три учасники з максимальними показниками отримають фізичні призи, про них читайте в своєму акаунті.

P.S. Перевіряйте пошту, кожен день приходять нові завдання, в перший день мені прийшло на +500 токенов, в другій – ще на +1000!