Виробник відеокарт AMD повідомив, що в першому кварталі 2018 року частка, що припадає на пристрої для майнінг криптовалют, досягла 10% від загальної виручки компанії. Про це заявив фінансовий директор компанії Девіндер Кумар.

За його словами, сума виручки від основної діяльності AMD склала $1,65 млрд, що на 40% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому сукупний попит на «ігрові та блокчейн-пристрою» зріс на 95%.

Кумар зазначив, що очікуване зростання попиту на деякі продукти компанії в 2018 році може привести до збільшення доходів у середньому на 20% порівняно з минулим роком, а частка пристроїв, пов’язаних з майнингом, може скласти від 7 до 9% доходу 2018 року.

Раніше CEO AMD Ліза Су висловила оптимістичний настрій щодо перспектив виробництва відеокарт для майнінг різних криптовалют, зазначивши, що старі відеокарти на ринку не представляють для компанії значного ризику і що програмне забезпечення для випускаються пристроїв передбачає їх різноманітне використання.

Також південнокорейська компанія Samsung Electronics повідомила про 58%-му прирості своїх операційних доходів у першому кварталі 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року, що багато в чому обумовлено високим попитом на чіпи для криптовалютного майнінгу.

Під час нещодавньої фінансової наради виконавчий віце-президент Samsung зв’язків з інвесторами Роберт Йі повідомив про новому квартальному рекорд у розмірі 15,6 трлн. корейських вон ($14 млрд.), пов’язаному зі зростанням виробництва напівпровідникових виробів.

Зокрема, Йі вказав на такі фактори, як збільшення вимог до пам’яті серверів, відеокарт, а також попит на чіпи для флагманських смартфонів і криптовалютных майнер (хоча в цілому компанія прогнозує зменшення попиту на мікросхеми для смартфонів).

При цьому Samsung не розкриває точні цифри, що стосуються виробництва «криптовалютных» чіпів. Раніше від технологічного гіганта надійшла інформація про те, що він випускає ASIC-чіпи для стартапу Halong Mining, а також про випуск мікропроцесорів за технологією 8 нм і 11 нм для задоволення зростаючого попиту з боку криптовалютной індустрії.

Тайванський виробник чіпів TSMC під час нещодавньої наради також відзначив зростання попиту на свої напівпровідникові вироби.

Источник: coinspot.io