Платформа на основі блокчейна, для перевірки автентичності особистості користувачів

KYC.legal – це сервіс, який дозволяє проводити верифікацію користувачів і запобігає шахрайство. Технологія бпокчейн лежить в основі сервісу в якості інструменту захисту і підтвердження достовірності особистих даних користувачів мережі.

У багатьох країнах і галузях економіки існують певні правила роботи з клієнтами. Наприклад, відкрити банківський рахунок або отримати рецепт на рідкісні ліки без належного посвідчення особи вкрай складно, практично неможливо. У США ця концепція називається Кnow Your Customer (знай свого клієнта), скорочено KYC.

Продукт розробників KYC.legal дозволяє встановити і документально підтвердити особу користувача, щоб далі він міг реєструватися на будь-яких сервісах, які потребують такої верифікації, надаючи тільки ту інформацію, яка необхідна кожному конкретному сервісу.

Пропоноване рішення допоможе йому швидко і легко стати підтвердженим користувачем.

Розробники створили продукт, який істотно полегшує дотримання вимог щодо ідентифікації клієнта.

В теперішній час, команда проекту працює над створенням платформи, яка полегшить та прискорить процедуру підтвердження особистості користувача, з метою дотримання ряду законодавчих вимог, у тому числі вимог о підтвердженні особи та віку клієнта.

На даний момент користувачі можуть скористатися лише функцією самостійної верифікації, однак, в найближчому майбутньому передбачається запуск функції приїзду до клієнта агента компанії, який зможе на місці перевірити всю необхідну документацію.

Весь процес не повинен займати більше 45 хвилин. На цьому ринку це абсолютний рекорд. Вже є готовий, функціонуючий додаток, який можна завантажити і встановити як для iOS, так і для Android.

Як працює сервіс KYC Legal

Продукт KYC.legal складається з двох частин.

Перша частина це самостійна верифікація (self-verification) – це якщо для відповідного сервісу досить, щоб користувач сам вніс свої дані, без додаткового підтвердження, під особисту відповідальність клієнта.

Друга частина – це коли у зручне для клієнта місце приїжджає наш агент і підтверджує внесені дані. Далі KYC.LEGAL перевіряє ці дані по численним базам, і користувач отримує максимальний рівень верифікації та ідентифікації.

Спочатку, дані  що вносяться, можуть бути будь-якими, в тому числі і підробленими. Однак, при оформленні замовлення перевіряються власник кредитної картки і той, хто вносить гроші. Картка видана банком, який зі свого боку проводить перевірку. Невірні дані виявляються та корегуються.

Потенційні  агенти теж проходять досить детальну перевірку – рахунки за ЖКГ на їх ім’я та адресу, паспорт або інше посвідчення особи, банківські реквізити, які повинні існувати не менше 45 днів (це забезпечує ще один рівень надійності – агенти – одноденки не пройдуть).

Система перевіряє перевіряючих, які потім перевіряють клієнтів. Під час перевірки користувача, буде застосовуватися система розпізнавання внесених документів, перевірка на предмет відмивання грошей, і різні додаткові перевірки, як власні так і сторонні сервіси, які дозволяють перевірити подані документи.

Для верифікації документів на другому етапі будуть використовуватися агенти, які повинні підтвердити що людина існує і документи дійсно належать йому. Це як в прикладі отримання кредитних карток від банків – приїжджає кур’єр від банку і  перевіряє одержувача і його документи. Агентом може стати практично будь-яка людина в будь-якій точці світу, який буде відповідати критеріям відбору. 3а кожен такий виїзд до користувача KYC.LEGAL агент отримує винагороду.

Для користувача платформа приваблива тим, що його особиста інформація захищена шифруванням і біометричними даними, які зберігаються на пристрої користувача. Користувач сам вибирає, яку інформацію надати сервісу. Підтвердження інформації забезпечується за допомогою цифрового підпису.

У той же час для сервісів платформа корисна тим, що надає достовірну інформацію про користувача. Відсутність підроблених або дублюючих профілів користувачів так само є великим плюсом. KYC Legal забезпечує дотримання KYC (Know Your Customer). Екосистема KYC Legal розроблена спеціально для взаємодії сервісів з клієнтами.

Для користування платформою вам необхідно просто завантажити додаток і ввести необхідну інформацію.

Перша частина – це самоконтроль, коли користувач самостійно вводить свою інформацію.

Друга – повна перевірка, з відвідуванням агента.

Після завершення процедури користувач отримує повідомлення про те, що він пройшов процедуру перевірки, і ця інформація буде прийнята всіма структурами, з якими працює сервіс. Також можуть виконуватися перевірки за запитом різних служб.

На даний момент сервіс дозволяє вводити ім’я, прізвище, громадянство, адресу та інформацію про людину з його або її ідентифікаційного документа. Трохи пізніше будуть представлені сертифікати про освіту і всі інші документи, які відносяться до цієї людини і можуть бути перевірені.

ICO (Initial Coin Offering) Первинне розміщення монет

 • ICO проходить з 29 листопада 2017 року до 01 лютого 2018 року.
 • Символ токену – KYC
 • Платформа – ERC20
 • Мінімум зборів – 1 млн дол США
 • Кількість токенів – 42 000 000
 • Вартість токену (На І етапі): 1 KYS = 1 USD
 • Pозподіл токенів:
  • 80% – ICO
  • 15% – Команда проекту
  • 5% – Операційні витрати

Контактна інформація

Веб-сайт: https://kyc.legal/
ВТТ: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2370568.0
Баунті ВТТ: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2478038.0
Telegram: https://t.me/KYCLEGALru
Facebook: https://www.facebook.com/KYCLegal/

Bitcointalk user: svv

Bitcointalk Profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1238657

Ether wallet: 0x7aD963313fb52DE9e266F8BD8Aa8B6f6666344F5