Децентралізована екосистема лояльності на блокчейн-платформі

Bitrewards (https://bitrewards.network/) – це децентралізована екосистема лояльності на блокчейн-платформі, що дозволяє роздрібним торговцям винагороджувати покупки своїх постійних клієнтів і тих, які запросили для закупів друзів – криптовалютою.

Така система заохочення постійних покупців – це своєрідний клуб лояльності, підкріплений блокчейном.

Проблеми програм лояльності, які вирішує BitRewards

Останнім часом, на основі аналізів, ефективність програм лояльності падає. Покупці часто залишаються незадоволеними і відмовляються від участі в цих програмах. Все тому, що клієнт просто не бачить реальної вигоди, сприймає бонусні програми як спробу продати непотрібні товари і перестає довіряти брендам. Отримати бонуси складно, а монетизувати їх ще складніше.

Для бонусної програми необхідна система заохочення клієнта на кожному етапі, щоб постійно підтримувати його інтерес. Довіра клієнта потрібно в першу чергу.

Щороку мільйони роздрібних торговців витрачають понад 20 мільярдів доларів на програмне забезпечення, яке покращувало б лояльність їхніх клієнтів. Роблять вони це для того, щоб залишатися конкурентоспроможними на сьогоднішньому переповненому ринку.

Програми лояльності є не тільки дорогими, але і трудомісткими і громіздкими. Часто, клієнти отримують тільки більше розчарування від участі в них, скаржачись на труднощі заробляння очок або бонусів. Це призводить до того, що більшість програм лояльності просто не платять і дуже швидко закриваються.

Компанія BitRewards пропонує вирішення цієї проблеми. За допомогою своєї платформи лояльності вирішуються наступні питання:

 • Роздрібні торговці отримають безкоштовний додаток програми лояльності від компанії BitRewards;
 • Покупці будуть отримувати бонуси в токенах BIT, які можна буде відразу обміняти на товари або продати на біржі, отримавши реальні гроші;
 • Аналітика на основі AI (штучного інтелекту) дозволить коректувати нарахування бонусів для кожного клієнта індивідуально, що підвищить привабливість для клієнтів і збільшить продажі.

Платформа легко може бути інтегрована в більшість інтернет-магазинів, зроблених на популярних шаблонах: OpenCart, Shopify, WordPress, Magento.

Оскільки BitRewards є децентралізованою системою, всі рішення можуть бути масштабовані і не мають географічних або програмних обмежень, а підключення до системи – справа кількох хвилин.

Унікальність платформи Bitrewards

Унікальність платформи Bitrewards можно поділити на:

 • Унікальність для споживачів

Як вже вище згадувалося, роблячи покупки, споживачі отримують за це винагороду. Виплата винагороди проводиться в токенах на основі Ethereum. І вони будуть мати абсолютну цінність для клієнтів, так як токени можуть бути використані для покупок або переведені на інший крипто-гаманець. Ціна токена встановлена з перспективою для зростання, завдяки унікальній бізнес – моделі, обмеженого випуску токенів і збільшення числа підприємств роздрібної торгівлі, що приймають участь у програмі.

Тому ці винагороди можуть підвищуватися в ціні з плином часу.

Загалом висновок один, клієнти гідно оцінять можливість, так як отримують не бали, а реальну криптовалюту.

 • Унікальність для роздрібних торговців

В першу чергу роздрібні торговці отримують клієнтів, які більше задоволені винагородою в криптовалюті і тим самим стають ще більш лояльними.

Комплексна програма збільшує доходи роздрібних торговців на десятки відсотків.

І всю цю цінну і дорогу технологію вони отримують абсолютно безкоштовно.

Все що потрібно від торговців, це придбати токен BIT на відкритому ринку, щоб винагороджувати своїх користувачів. Реальна вартість такого програмного забезпечення починається від 200 доларів США на місяць, тому тисячі роздрібних продавців будуть прагнути підключитися до платформи.

Токен платформи BitReward

Внутрішня валюта BitRewards називається BIT і відповідає стандарту ERC20. BIT застосовується для всіх операцій усередині екосистеми. Торговці купують монети на відкритому ринку або за допомогою «розумного» контракту, що підтримує наявність токенів BIT.

Клієнт отримує монети в якості заохочувальних бонусів за свої покупки в будь-якому інтернет-магазині, зареєстрованому на платформі. Також монети можна купити у будь-якого учасника екосистеми безпосередньо. Вартість однієї монети буде визначатися в результаті вільних торгів на кріптовалютних біржах.

BIT зберігається на балансі внутрішнього криптогаманця. Будь-який бажаючий може замовити дебетову пластикову карту, підключену до свого балансу, і розраховуватися нею як звичайною банківською картою.

Попит на токени BIT, швидше за все, буде рости через обмежений початкового випуску – 2 млрд. токенів ВІТ. Фактором збільшення ціни може бути постійний попит на монети через зростання кількості продавців, що підключилися до системи.

Імовірність зростання вартості токена спонукатиме клієнтів притримувати BIT на своєму рахунку, тим самим зменшуючи кількість монет, виставлених на продаж.

Найменування токена: BIT

SOFT CAP: 3 млн. $

HARD CAP: 15 млн. $

TOTAL TOKEN SUPLY: 2 млрд. (Всі непродані токени будуть спалені)

Вартість: 0,00003472 ETH

Закінчення Public Pre-Sale: 31 березня

Початок Crowd Sale: 1 квітня

Закінчення Crowd Sale: 30 квітня

Всього на продаж виділено: 64% токенів

Дата випуску токена: 10 травня 2018 року

Вихід на великі біржі: червень-липень 2018 року

Програма ICO

Для розвитку проекту було прийнято рішення про проведення ICO, яке буде проходити в 3 етапи:

1. Закритий попередній продаж.

Старт – 25 листопада 2017 року. Продано 21 млн токенів BIT зі знижкою 42%.

2. Попереднє ICO.

Старт – 12 грудня 2018 року. До покупки доступно 170 млн токенів BIT зі знижкою 39%.

3. Основне ICO.

Старт – 1 квітня 2018 року. Планована емісія – до 2 млрд токенів BIT.

Загальна кількість токенів, проданих в рамках всіх етапів, складе 64% від загальної емісії.

36% що залишалися, будуть розподілені між радниками, командою розробників і BitReward Foundation.

Розподіл коштів, зібраних в ICO:

 • 39% – маркетинг;
 • 27% – розробка продукту;
 • 16% – менеджмент;
 • 12% – операційні витрати;
 • 6% – юридичні витрати.

Дорожня карта проекту

Завершені і заплановані роботи над проектом:

 • Кінець 2016 року – початок 2017 року. Розробка системи заохочень покупців GIFTD. Виконано.
 • 2017 рік. Розробка концепції застосування блокчейна Ethereum в бонусних системах. Виконано.
 • Жовтень 2017 року-травень 2018 року. Запуск веб-додатків для системи лояльності в сфері роздрібної торгівлі. Розробка криптогаманця на платформі BitRewards. Вихід на ринок США. Дослідження і проведення маркетингових кампаній.
 • Другий квартал 2018 року. Запуск криптогаманця для роздрібних продажів. Впровадження «розумних» контрактів.
 • Третій квартал 2018 року. Підтримка в системі мереж Lightning і Raiden. Розробка програми для Android і iOS з вбудованим криптовалютним гаманцем.
 • Листопад 2018 року. Альфа-версія модуля рекомендацій BitRewards. Вихід на азіатські ринки, продовження маркетингової компанії.
 • Перший квартал 2019 року. Впровадження штучного інтелекту в модуль BitRewards.
 • Другий квартал 2019 року. Об’єднання на основі блокчейн-технології онлайн і оффлайн-продажів.

Засновники та розробники проекту

Команда BitRewards вважається однією з найсильніших команд в сфері блокчейн-технологій. Вона працює в сфері Фінтех близько 5 років, а в фінансовому секторі – близько 15 років:

 • Олексій Єгоров. Генеральний директор. У 2012 році відкрив першу компанію з розробки систем лояльності GIFTD.
 • Олександр Невидимов. Технічний директор, приєднався до проекту GIFTD в 2013 році. Має величезний досвід в сфері криптовалюти. Працював одним з основних розробників великих Майнінг-пулів біткоінів.
 • Андрій Кладов. Провідний розробник програмного забезпечення. Має восьмирічний досвід роботи в сфері блокчейн. Ідейний прихильник впровадження технології блокчейн в роздрібну торгівлю.

Колектив компанії складається з 24 постійних співробітників. Для реалізації проекту залучаються радники з різних сфер діяльності.

Більше інформації можна знайти тут:

WebSite:  https://bitrewards.network
White paper:  https://bitrewards.network/wp.pdf
ANN Thread:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2409919
Twitter:  https://twitter.com/bitrewards
Facebook:  https://www.facebook.com/bitrewards.network
Telegram:  https://t.me/bitrewards

Bitcointalk user: svv

Bitcointalk Profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1238657

Ether wallet: 0x7aD963313fb52DE9e266F8BD8Aa8B6f6666344F5