Нове покоління криптовалюти на блокчейн-платформі, яка призначена для масового використання з першим в світі Смарт-гаманцем і багаторівневою системою Мастернод.

Divi Project (https://www.diviproject.org/) пропонує новаторське рішення принципового питання криптосвіту – масове впровадження поняття «крипто» в життя звичайних людей.

Команда Divi хоче надати можливості технології блокчейна тим, хто зараз вважає за краще триматися осторонь, вважаючи все це занадто складним для розуміння, нудним і небезпечним.

Створений командою Divi Смарт-гаманець усуває проблеми, що не дають звичайним користувачам по-справжньому оцінити всі переваги криптовалюти.

Особливий блокчейн, що став основою Проекту Divi, вміє записувати не тільки номери транзакцій, а й імена і особисті дані користувачів.

Це набагато спрощує для користувача інтерфейс, який, на відміну від інших блокчейнів, може легко освоїти звичайна людина.

Завдяки Divi-блокчейну, фінансові операції стануть простими, а складова «крипто» буде представлена у зрозумілій всім упаковці знайомого для користувачів інтерфейсу.

Все це дасть можливість використовувати переваги крипто-технологій мільйонам звичайних користувачів.

Новий тип багаторівневої системи мастернод дозволить власникам DIVI-коїнів підтримувати мережу і на цьому заробляти. Також коїн можна буде використовувати для покупки товарів і послуг на ринку, який активно створюється командою.

ІННОВАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ DIVI

 1. ТЕХНОЛОГІЯ СМАРТ-ГАМАНЕЦЬ

Реєстр даних блокчейна Проекту DIVI включає додаткову інформацію, яка дозволяє гаманцю з’єднуватися з одержувачем коштів і визначаючи його особистість, виводити на екран його фотографію, логотип або інші відомості, що забезпечує додатковий рівень безпеки і запобігає помилки при відправці коштів.

Принцип блокчейну дозволяє створити комплект додатків на основі ідеї «розумного» гаманця.

Технологія Смарт-гаманець Проекту Divi має ряд істотних переваг в порівнянні з використовуваними в даний час гаманцями криптовалют:

Це зміна імені публічного ключа, коли замість набору ланцюжка довільних символів з’являється можливість кожному користувачеві прив’язати публічний ключ гаманця до унікального імені на свій вибір, яке інші користувачі можуть використовувати для передачі або отримання коштів. Це допоможе уникнути помилок і набагато спростить процес передачі грошей звичайними людьми. З’являться нові можливості пошуку за адресами, як друзів і партнерів, так і необхідних товарів.

В системі Divi користувач зможе спілкуватися з власником іншого гаманця.

За допомогою наявних опцій, такий гаманець можна налаштувати на самостійну відправку або отримання повідомлень по електронній пошті.

Ще однією важливою опцією Смарт-гаманця, є, так звані «Кишені», які надають можливість:

 • Працювати одночасно з декількома рахунками в банках;
 • Займається кількома видами діяльності;
 • Відкладати кошти на різні проекти;
 • Розподіляти кошти на членів сім’ї;
 • Робити виплати за запитами підписок або кредитів і тому подібне.

Рівень конфіденційність кожної кишені призначається індивідуально.

«Смарт-гаманець» буде інтегрований з біржовими рахунками користувача, наприклад, Poloniex або Bittrex, з використанням відповідних API для простоти обміну DIVI на Bitcoin, Ether тощо. Це дасть можливість – Миттєвого обміну валют.

Користувачі Divi зможуть прив’язати кредитну картку безпосередньо до гаманця Divi і оплачувати товари і послуги по всьому світу.

Крім того Смарт-гаманець зможе самостійно виконувати:

 • Планові платежі
 • Відправку коштів за розкладом
 • Запит грошей і виставляння рахунку.

Також «Смарт-гаманець» буде наділений опціями:

Авто-спліт – Коли кошти що надійшли  будуть автоматично розподіляються по іншим гаманцях або кишенях гаманця в заданій пропорції. Це дуже зручна опція для ділових людей.

Скарбничка – Це якщо Ви хочете відкласти гроші на щось особливе, гаманець автоматично буде відкладати необхідну частину доходу в кишеню, доступ до якого буде закритий до призначеного Вами дня, навіть для ВАС.

 1. ВПРОВАДЖЕННЯ КРИПТОСВІТУ В МАСИ

Заповітна мрія кріптосвіту, це природним шляхом увійти в життя звичайних людей.

Сьогодні на кожного крипто-ентузіаста доводиться мільйони сторонніх спостерігачів.

Команда Divi впевненa, що підтримка і розуміння суспільства не менш важлива для коїнів, ніж використовувані технології.

Зараз Команда Divi створює експертну групу і форум лідерів в сегментах ринку, які ще недостатньо представлені в криптосвіті (наприклад, жінки), щоб обмінюватися думками і пропонувати нові можливості використання Divi – коїнів для звичайних людей.

Всі складові Проекту Divi, від нових соціальних ініціатив до «лотерейних блоків», розроблені для того, щоб максимально залучити, зацікавити і утримати власників коїнів Divi, перетворити їх в ентузіастів і нести крипто-технології в маси.

Серйозна проблема криптовалют в тому, що люди вкладають в них кошти, але майже не використовують в практичних цілях. Користувачі хочуть щось купити за крипто-гроші, але онлайн магазини нічого не роблять, щоб налаштувати сайти на прийом криптовалюти через недостатню кількість користувачів.

Проект Divi вирішує цю проблему, виділяючи не менше 10% коштів і коїнів, щоб стимулювати онлайн-продавців приймати DIVI в оплату товарів, створювати навчальні відеоролики, готувати співробітників для проведення навчальних курсів, оснащувати їх простими і ефективними інструментами.

Також будуть створені:

Групи продажів і навчання;

Консультаційна рада.

Для поширення своїх ідей Проект Divi організовує взаємодію з лідерами громадської думки, зірками, відомими людьми, експертами в різних галузях.

Розроблено Програму представників, які будуть спілкуватися, надавати інформацію, залучати прихильників в соціальних мережах, пропонувати їм спробувати використовувати Divi.

Створено навчальні програми.

Команда Divi вважає що Навчання – це ключ до масового поширення системи.

Проект Divi створить центр інтерактивного навчання для початківців і просунутих користувачів.

Вони планують розмістити покрокові HD відео уроки для новачків включають різні теми і етапи навчання. Уроки проводитимуться в активній взаємодії з спільнотою користувачів і спеціальних представників Divi, які будуть відповідати на питання і допомагати новачкам освоюватися в системі.

Будуть задіяні соціальні мережі.

Також планується надавати власникам токенів Клубні послуги Проекту Divi з оплатою тільки токенами DIVI і DIVX.

 1. СИСТЕМА МАСТЕРНОД НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Команда Divi впроваджуєм першу в світі багаторівневу систему мастернод, яка дозволяє користувачам заробляти на коіні DIVI.

Система мастернод нового покоління має ряд відмінних рис:

 1. Взаємодія зі спільнотою:

Діючі системи мастернод не передбачають взаємодії між людьми для створення спільноти. Технологія Смарт-гаманець Divi дозволяє власникам мастернод спілкуватися між собою. Новий тип соціальної мережі дає величезні переваги криптовалюті DIVI перед аналогічними валютами, так як власники мастернод, знаючи один одного, можуть легко формувати спільноти.

 1. Багаторівнева система мастернод:

Divi створює першу в світі багаторівневу систему мастернод, яка пропонує більш продуманий порядок винагороди тим, хто накопичив більше коїнів на нодах.

В залежності від кількості зароблених коїнів, збільшується відсоток бонусної ставки – від 5% і до 20%.

 1. Мастерноди з динамічним IP адресою:

Існуючі системи мастернод працюють на статичному IP адресу, що занадто складно і дорого для рядових користувачів. Команда DIVI працює над вирішенням цього питання, щоб користувачі могли створювати Ноди на домашньому комп’ютері.

 1. Вартість входу в систему:

Ціна покупки популярної мастерноди, наприклад, Dash або PIVX, становить близько $ 25 000 за PIVX або $ 270 000 за Dash.

Ціна мастерноди Divi істотно нижче –  близько $ 600.

 1. Налаштування мастерноди “в один клік”:

Налаштовувати звичайні мастерноди можуть тільки комп’ютерні фахівці. Команда Divi розробляє прості алгоритми налаштувань мастернод для всіх операційних систем і створює покрокові відео інструкції.

Також Divi розробить інструменти для налаштування хмарної мастерноди (VPN) для тих, хто хоче доручити виконання цього завдання комусь іншому.

 1. Інтерфейс:

Все мастерноди зараз використовують однаково нудний інтерфейс – примітивний і неінтуітивний, без додаткових функцій. У групі Divi над інтерфейсом мастерноди працює фахівець з UX/UI дизайну світового класу.

Створюваний ним інтерфейс значно спрощує процес і робить його більш різноманітним. Це найбільш важливий функціонал зі спільнот мастернод.

 1. Інформація та статистика:

Ще одним важливим функціоналом мастерноди є можливість зручного перегляду статистики зі стаціонарного і мобільного пристрою.

 1. Простота участі в управлінні:

Більшість мастернод використовують саму примітивну форму голосування на основі введення програмних команд. Divi створює вкладку управління, де учасники можуть переглядати пропозиції, статистику та голосувати одним кліком.

 1. Карта мастернод:

Командою Divi буде створено карту, де будуть вказані всі мастерноди і їх взаємодія. При необхідності учасники системи зможуть отримати основні відомості про інших власників нод. Мета – взаємодія учасників.

 1. Система лотерейних блоків:

Для підвищення зацікавленості власників мастернод Проект Divi представляє новий спосіб винагороди учасників, які вкладають власні кошти в підтримку мережі. Це, так звана, «система лотерейних блоків». Система лотерейних блоків повинна підвищити активність учасників, забезпечити безпеку в мережі Divi і зробити її більш цікавою і привабливою.

 1. БЕЗПЕКА

Особливу увагу Команда Divi приділяє забезпеченню цифрової безпеки користувачів – власників криптовалют. Є мільйони ризиків стати жертвою хакерської атаки, крадіжки, вимагання, а з цифровими валютами повернути кошти неможливо.

Команда Divi робить все, щоб бути на крок попереду хакерів і шахраїв.

Ось кілька прикладів:

Відправка пароля

Тепер ви зможете відправляти кошти, для отримання яких потрібно ввести пароль протягом встановленого часу. Пароль одержувачу повідомляється по телефону, СМС-повідомленням, що буде запобіжником від атак «троянів», які вставляють свою адресу в адресний рядок одержувача.

«Знай свого одержувача»

Перш, ніж натиснути кнопку «сплатити», ви зможете побачити фото та інформацію про власника гаманця, на який передаєте кошти.

Мобільна поведінкова біометрія:

В авангарді нових розробок Divi з безпеки особистих даних, знаходяться методи «поведінкової біометрії», які відстежують унікальні характеристики особистого підпису. Таким чином, ваш гаманець автоматично блокується при крадіжці.

Сховище

Команда Divi досліджує способи, якими користувачі можуть закривати коїни в блокчейні на певний період, щоб витягти їх з гаманця було неможливо навіть в екстрених випадках.

Гаманці / кишені Multi-Sig

Користувач може покласти кошти в кишеню, щоб отримати доступ до якого потрібно наявність декількох підписів, що створює додатковий рівень безпеки.

Токени ПРОЕКТУ DIVI

DIVX – токени Проекту Divi – це стандартні токени ERC20, випущені на блокчейні Ethereum.

Всього їх передбачається випустити близько 60-80 мільйонів.

Токени Проекту Divi автоматично розподіляються учасникам на основі смарт-контрактів і надходять на торги відразу після того, як продажі токенів досягають ліміту або терміну закінчення ICO, в залежності від того, яка дата настане раніше.

У період продажу токенів і до запуску блокчейна Divi Project, використовуються тільки токени DIVX.

DIVI – Коіни (Divicoins) будуть створені і стануть доступними тільки при запуску блокчейна Divi.

DIVI – основна валюта блокчейна Проекту Divi.

Термін дії DIVX і DIVI не обмежений.

ПРОДАЖ токенів.

Продаж токенов буде здійснюватись з 12 жовтня по 11 листопада 2018 року, в 3 етапи:

Етап 1 (12-21 жовтня)

Етап 2 (22 жовтня – 1 листопада)

Заключний етап (2-11 листопада)

Вартість токена DIVX (на 1 етапі):

1 Ether = 500 DIVX + 30% bonus = 650 DIVX

1 DIVX = $1,2 (при курсі: 1 Ether = $780).

Мінімальний обсяг коштів, запланований отримати від продажу токенів становить – 5000 Ether

Максимальний: 100 000 Ether – Продажі закриваються при досягненні цього ліміту.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ

 • 35% – Розробка інтерфейсу, децентралізованих додатків гаманця та плагінів.
 • 15% Розробка блокчейна.
 • 35% Спільнота, впровадження, проекти навчання, маркетинг.
 • 10% Експлуатація та послуги.
 • 3% Кібер-безпека, премії тощо.
 • 2% Юридичні витрати.

Контактна інформація

Website: https://www.diviproject.org/
Discord Invite: https://discord.gg/VZ2SsaY
Telegram: https://t.me/joinchat/EAdiTQ3yZk_GkqU0IdG-Gg
Official Bitcointalk thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2270938.0
Twitter: https://twitter.com/diviproject
Facebook: https://www.facebook.com/diviproject
Forums: https://divitalk.org/categories

Bitcointalk user: svv

Bitcointalk Profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1238657

Ether wallet: 0x7aD963313fb52DE9e266F8BD8Aa8B6f6666344F5