У криптовалютном світі навіть у важкі часи є місце почуттю гумору. Одна компанія створила мобільну гру, в якій ви можете кататися на маленькому криптоавтомобиле за графіком дико вагається цін основних і другорядних цифрових валют. Вийшло забавно і дуже непогано.

Гра називається Crypto Rider і до певної міри повторює стиль Line Rider. Але і відмінностей у них досить, так що навряд чи творці Line Rider можуть пред’явити претензії до нової гри.

Ви вибираєте собі автомобіль, а потім — графік для їзди. У більшості випадків поїздка починається зі скромного старту монети і продовжується до її максимальних цінових значень. Також є траса «загальної ринкової капіталізації», «гонки за лідером» (де можна проломити ціновий графік) і екстремальний маршрут спеціально для власників биткоина: вибоїстий спуск з $20 000 до $7850. Оновлення маршрутів повинні з’явитися згодом — у міру зростання або падіння криптовалют.

Гра мила: на доріжці з’являються веселі повідомлення, а замість вихлопів — крихітні монети, які потрібно збирати для розблокування нових автомобілів.

Деніел Фахі, засновник компанії-розробника SuperFly Games, каже:

У свій час гра для мене була побічним проектом. Оригінальні десять треків — мінімум, який забезпечує так звану реіграбельность. Враховуючи позитивне сприйняття гри користувачами під час запуску, я, звичайно ж, буду додавати нові треки.

Це безкоштовно, це нерозумно, і це забавний спосіб витратити кілька хвилин, посміявшись над пафосом, з яким деякі кріптовалюти прагнуть повалити існуючі фінансові системи.

Фахі каже:

Сподіваюся, людям гра здасться смішною, бо вона безумовно не замислювалася як щось серйозне. Це просто легковажна забава для учасників досить серйозного простору.

Ви можете завантажити Crypto Rider для iOS або Android.

Источник: coinspot.io