Науково-дослідна компанія nChain, заснована видає себе за Сатосі Накамото інженером Крейгом Райтом і займається розробкою технологій на базі блокчейна, отримала патент на метод реєстрації та автоматичного керування смарт-контактами, повідомив її генеральний директор Джиммі Нгуен (Jimmy Nguyen).

«Це перший патент, наданий Європейським патентним відомством, що знаменує важливий етап у реалізації амбітної дослідної та патентної програми nChain, ініційованої близько двох років тому. Цей патент – один з багатьох наступних. Ми будемо розробляти і патентувати дуже багато проектів на базі блокчейна», – заявив він.

Винахід являє собою технологію, що дозволяє зберігати метадані, впроваджувати цифрові маркери та інтелектуальне управління контрактами.

Користувачі зможуть працювати з будь-яким контентом, які мають виконавчий етап, і перевіряти його допомогою блокчейна – чи є у ресурсу діюча ліцензія на контент. Творці і власники вмісту зможуть більш ефективно управляти цифровими правами – смарт-контракти дозволять зробити це автоматично, відновлюючи контракти, поширені в цифрових сервісах підписки, використовують смарт-контракти на базі блокчейна.

Автори проекту повідомили про намір надавати доступ до своєї інтелектуальної власності виключно спільноти Биткэша:

«Nchain прагне використовувати нашу інтелектуальну власність, щоб принести користь спільноті Биткэша», – зазначає Райт. «Ми маємо намір зробити ключові активи IP доступними для безкоштовного використання тільки в блокчейне Bitcoin Cash допомогою нової системи «відкритих ліцензій nChain Bitcoin Cash».

За його словами, це дасть Bitcoin Cash значні переваги порівняно з іншими блокчейнами і дозволить залучити комерційні підприємства до роботи в блокчейне ВСН, що і вважалося первісною концепцією Биткойна.

Источник: bits.media