В наступному місяці запуститься криптовалютная торгова майданчик під назвою DX, яка стане першою криптобиржей, офіційно працює на програмному забезпеченні від Nasdaq, другий за ринкової капіталізації фондової біржі в світі після Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE). Про це повідомляє Finance Magnates.

За словами генерального директора проекту Деніела Скоуронски, нова біржа стане «єдиним центром» обміну фіата і криптовалют, а також буде надавати послуги криптовалютного гаманця. Згідно зі звітом, DX не буде стягувати плату за торгівлю і на старті відкриє пари з биткоином, ефіром, лайткоином і Bitcoin Cash. На другому етапі біржа планує додати 20-25 монет, а також «менші токени». Скоуронски каже:

Ми підтримуємо технологію блокчейн і можемо допомогти цій екосистемі розвиватися завдяки перевірці якості токенів. Ми не збираємося включати в лістинг монети просто тому, що нам за це заплатять. В лістинг потраплять лише гідні.

Скоуронски повідомляє, що спочатку DX не буде доступна для американських клієнтів, хоча біржа вже веде діалог з регуляторами США.

Минулого місяця генеральний директор Nasdaq Адена Фрідман заявила, що компанія розглядає можливість створення платформи для криптотрейдинга, якщо ринок стане більш регульованим.

Також минулого тижня повідомлялося, що компанія Intercontinental Exchange, якій належить Нью-Йоркська фондова біржа, прагне надавати своїм клієнтам послуги з купівлі та зберігання биткоинов.

Источник: coinspot.io