В наступному місяці почне роботу криптовалютная біржа DX Exchange, яка буде повністю побудована на платформі біржового гіганта Nasdaq.

“Серед переваг даного співпраці я б виділив бренд, технологію і правила”, — заявив генеральний директор DX Exchange Даніель Сковронски (Daniel Skowronski).

Якщо перша перевага коментарів не потребує, то з приводу технології Сковронски пояснив, що нова криптовалютная біржа буде використовувати інфраструктуру Nasdaq, на якій працює понад 70 бірж по всьому світу.

Що стосується правил, то тут Сковронски зазначив, що робота з Nasdaq вимагає відповідності найвищим нормативним стандартам, уникаючи при цьому поширених помилок, таких як торгівля «подвійним рахунком» та фіктивні обсяги.

Сковронски розповів, що платформа буде представляти собою “служби одного вікна” де користувачі зможуть купувати кріптовалюти за фіатні гроші, торгувати токенами зберігати свої цифрові активи і виводити їх.

На біржі не буде стягуватися комісія за торгівлю, її замінить щомісячний збір з трейдерів в розмірі близько 10 євро. На першому етапі на майданчику будуть представлені шість криптовалют, в тому числі BTC, BCH, ETH і LTC. На другому етапі планується додати ще 20-25 криптовалют і торгівлю токенами.

“Ми підтримуємо технологію блокчейна. І спосіб, яким ми можемо допомогти цій екосистемі розвиватися —це досліджувати токени і упевнитися в тому, що просуваються лише гідні. Ми не збираємося додавати монети на майданчик просто тому, що вони платять нам. У лістингу будуть тільки ті, хто гідний там бути”, — пояснив критерії відбору криптовалют для торгівлі глава DX.

Особливу увагу буде приділено дотриманню правил KYC і AML, необхідного регуляторами, а також кібербезпеки, питання якої частково вже вирішене на самій платформі Nasdaq. Сковронски пообіцяв, що він найме кращих фахівців в цій області, щоб відобразити будь-які можливі атаки на майданчик.

Поки біржа не буде доступна клієнтам зі США, але за словами Сковронски, компанія “знаходиться в діалозі” з американськими регуляторами.

Майбутню компанію очолять три ветерана індустрії трейдингу: Сковронски обіймав посаду генерального директора і директора в OANDA Europe і Americas. Головний керуючий Раз Каплан (Raz Kaplan) раніше очолював Управління ризиками в SpotBroker. А технічний директор Ярон Бен Шоша (Yaron Ben Shoshan) був директором зі стратегічного розвитку в Forex Manage.

Источник: bits.media