Навесні 2018 року майнінг вже не є сверхвыгодной інвестицією, особливо якщо купувати ASIC від Bitmain. Поточні ASIC майнеры вже застаріли і не дадуть вам бажаного прибутку. А найсучасніші недоступні для простих громадян. Ринок знаходиться в руках декількох великих компаній.

Advanced Miners готові змінити ситуацію на ринку і дати вам найсучасніші ASIC-майнеры і електрика по 3-4 центи за кіловат. Advanced Miners анонсує революцію в майнинге, випускаючи новий ASIC на 12нм наночіпи, який видає 28 Th — в два рази більше, ніж S9, при практично такою ж ціною і споживанні.

Наша компанія — Advanced Miners — займається майнингом вже 4 роки. У 2016 році ми створили першу в північному Китаї майнинговую ферму, а навесні 2017 року потужності нашого центру зросли до 1 хеша, ми почали майнить лайткоин і эфириум на нових ASIC ANTminer L3+.

В тому ж році ми розпочали розробку онлайн-платформи, щоб дозволити будь-якій людині майнить в режимі онлайн. Ми створили ферми з майнингу Dash і Monero і почали використовувати Advanced ASIC на 28нм чіпі. І, нарешті, ми отримали найсучасніші ASIC майнеры, вироблені в Китаї.

Тоді й з’явилася ідея запустити ICO. Ми усвідомили, що нам потрібні інвестиції, щоб якомога більше людей змогли скористатися нашими потужностями. Після ICO ми плануємо увійти до топ-5 найбільших майнинговых пулів у світі.

Advanced Miners спільно з японською GmO створили 12-нанометровий чіп Fin FET Compact FFC і вже розробляємо 7-нанометровий аналог, і готові представити їх у 2018 році. 12-нанометровий чіп вже пройшов всі тести і готовий стати революційним рішенням для майнінг. Але ми не будемо його продавати ні за які гроші.

Скористатися його потужностями зможуть тільки інвестори Advanced Miners. І лише після цього ми відкриємо доступ до нашої хмарної платформі для всіх бажаючих, де будь-яка людина зможе купувати-продавати наші потужності. А оскільки на платформі можна буде розраховуватися тільки нашими токенами АСН, їх курс зросте, що дозволить раннім інвесторам заробити ще більше.

На відміну від більшості подібних проектів, у нас вже є працюючий, прибутковий бізнес, повністю готова онлайн-платформа, головний офіс в Гонконзі і центр розробки в Шенжені.

Саме в північному Китаї, ми можемо використовувати саме дешеву електрику і будь-яку необхідну кількість ASIC-майнер. А в планах у нас – ферми в Канаді та Ісландії c ще більш низькими цінами за кіловат.

Чим більше ферм і ASIC-майнер ми створимо і чим більше учасників ми залучимо, тим більш децентралізованим і загальнодоступним стане криптовалюта і її видобуток. Досить годувати лідерів ринку, кріптовалюти повинні бути доступні кожному за єдиними цінами.

Источник: coinspot.io