Глобальна біржа Cryptagio стала однією з перших платформ, що підтримують EOS і токени на основі EOSIO. Незабаром EOS-орієнтована функціональність буде посилена запуском CPG — власного сертифіката біржі на платформі EOSIO. З допомогою сертифіката користувачі зможуть збільшити свої доходи, отримувати знижки, а також використовувати нові торгові пари. У рамках спеціальної бонусної програми в серпні 2018 року користувачі зможуть отримати безкоштовно 100 CPG Bonus токенів за хоча б одну торгову операцію на біржі Cryptagio. Дані токени можна буде витратити на покриття торгової комісії.

EOS швидко набрав популярність і зайняв місце в топ-10 криптовалют за ринковою капіталізацією. Володіння EOS-токенами дає доступ до ресурсів мережі. Тепер користувачі Cryptagio можуть купувати і продавати EOS за допомогою наступних торгових пар: EOS/BTC, EOS/ETH, EOS/ USDT. Депозити та висновки EOS доступні в повному функціоналі.

Лістинг токенів на основі EOS

З цим релізом Cryptagio також може лист токени на основі EOS, що буде використано в найближчому часі. Більш того, біржа має намір випустити свій власний токен CPG на основі EOSIO. Будучи створеним, щоб принести додаткову цінність Cryptagio і підкріплювати розвиток торговельної платформи, токен CPG не буде використовуватися для залучення інвестицій через ICO або будь-яким іншим способом. Крім того, з 6 по 30 серпня користувачі можуть отримати 100 CPG Bonus токенів, просто зробивши одну торгову операцію в цей часовий проміжок. Ці бонусні токени можна буде потім витратити на торговельну комісію.

Інші поліпшення роботи Cryptagio

Cryptagio — це дійсно проста криптобиржа, створена приносити безперечну вигоду користувачам з усього світу і надавати їм найкращий досвід з торгівлі криптовалютами. Нещодавно біржа отримала ліцензії на надання сервісу по обміну цифрових валют на фіатні гроші, а також сервісу за криптокошелькам. Разом із запуском власного сертифіката на основі EOSIO Cryptagio також представила повний редизайн сайту і також оптимізувала біржу для мобільних пристроїв.

Источник: coinspot.io