В рамках виставки інформаційно-комунікаційних технологій «ТІБО-2018», яка проходить на площах «Мінськ-Арени», Казахстан і Білорусь уклали меморандум про співпрацю у сфері блокчейна.

За словами представників Асоціації блокчейна Білорусі, угода дозволить фахівцям двох країн налагодити співпрацю щодо обміну досвідом у сфері новітніх технологій і стати більш конкурентними на світовій арені.

«Блокчейн – це багатонаціональна технологія, і розробка якихось реальних рішень, як на державному, так і на приватному рівні, не має сенсу в рамках однієї держави. Меморандум дозволить створювати найбільш оптимальні рішення, обмінюватися досвідом, кадрами, позичати один в одного вже працюючі рішення на базі блокчейна і криптовалют», – розповів директор Асоціації Технологій Розподілених Реєстрів Станіслав Баськов.

Вступив в силу у березні декрет президента Білорусі Олександра Лукашенка «Про розвиток цифрової економіки» узаконив в республіці діяльність блокчейн-проектів, майнінгу і криптовалют. Меморандум дозволить казахстанським фахівцям перейняти білоруський досвід інтеграції в цю сферу.

«На даний момент в Республіці Білорусь є передовий досвід по використанню законодавств, що регулюють технології на базі блокчейна, в ознайомленні з яким зацікавлена казахстанська сторона – вона має намір сформувати уявлення про те, як краще регулювати цю сферу. Ми тут хочемо знайти партнерів, друзів, колег, інвесторів і співробітників для взаємовигідних відносин», – зазначив регіональний представник компанії Digital Contracts Group Сергій Соловеткин.

Источник: bits.media