Parity Technologies і Web3 Foundation незабаром запустить перший доказ концепції (PoC) для свого протоколу сумісності блокчейнов Polkadot. Мета технології, розробленої Гэвином Вудом (Gavin Wood), співзасновником Эфириума і засновником Parity Technologies – дозволити ланцюжках взаємодіяти один з одним, при цьому ініціюючи автоматичні оновлення без загальних системних оновлень або хардфорков.

Незважаючи на те, що интероперабельные елементи ще належить розробити, в рамках PoC буде вдосконалено шаблон всередині протоколу Polkadot, який дозволить розробникам створювати додатки на базі системи, використовуючи унікальний метод управління.

«У технологічному сенсі цей метод – серце Polkadot», – зазначає Ютта Штайнер (Jutta Steiner), президент Parity Technologies.

Метод управління Polkadot буде доступний для тестування в тестнете Kovan на базі Эфириума. На початку цього місяця Вуд провів живу демонстрацію на Community Ethereum Development Conference (EDCON), в рамках якої він показав, як голоси власників токенів можуть бути свідомо використані.

«По суті вам потрібно створити цей інструментарій, який згодом буде необхідний для розробки іншого парачейна, щоб далі будувати ланцюг реле, але все залежить від цього ядра», – сказала Штайнер про новий PoC. «Частково ви можете почати з довільного механізму управління, такого як функція переходу стану, і змінити його в реальному часі в ланцюжку і навіть до тієї точки, в якій ви його забираєте, і ніякі додаткові блоки не додаються. Саме це показав Гевін на EDCON».

Parity і Web3 заявили, що наступний Polkadot PoC буде «реалізовувати парачейн-угоду з кандидатом і мережеве взаємодія». Крім того, вони планують офіційно запустити мережу Polkadot в третьому кварталі 2019 року.

Источник: bits.media