Інституційні інвестори готові інвестувати в Біткойн

Мільярдер легенда і колишній виконавчий директор Fortress Investment Group Майк Новограц сказав, що інституційні інвестори в кроці прийняти біткойн протягом 6-8 місяців, про це повідомляє видання Reuters.

Інституціоналізація цього простору йде. І досить швидко.

Новограц очікує, що великі фінансові організації незабаром почнуть пропонувати біткойн або інші кріптовалюти як варіант інвестицій, які можна буде легко купити за телефоном. Від також зазначив, що «поворотним моментом, може стати продукт від великої фінансової компанії», який може з’явитися протягом 6 місяців.

Коли це все станеться, ціна биткойна або эфириума стане набагато вище. І це відбудеться набагато швидше, ніж люди думають. — сказав Новограц, виступаючи на саміті Reuters Global 2018 Investment Outlook в Нью-Йорку.

Новограц зараз є керівником власного крипто-хедж-фонду Galaxy Investment Partners робить ставки на кріптовалюти і пов’язаний з ним бізнес.

Він вклав у фонд близько 100 мільйонів доларів власних грошей і збирається залучити ще 500$ млн., що зробить його одним з найбільших криптовалютных фондів.

Майк Новограц повідомив що під час останнього відкату биткойна (1/3 вартості) він вклав у нього ще суму від 15 до 20 млн. доларів.

Источник: blockru.com