Торгово-промислова палата Індії (DICCI) спільно з блокчейн-платформою Mahabfic мають намір навчити сільське населення країни основ майнінгу биткоина для можливості самостійного працевлаштування. В рамках цієї ініціативи для 30 міст Індії буде запущена навчальна програма з метою познайомити молодь з криптовалютной екосистемою.

Заснована в 2005 році, DICCI є галузевою асоціацією, яка просуває бізнес-підприємства для далітів – однієї з каст в Індії, яка складає до 32% населення країни.

DICCI і Mahabfic ініціюють «першу в світі і саму масштабну програму навчання майнингу биткоина (BMTP) для самостійної зайнятості, – йдеться в описі проекту. – Ця програма спрямована на те, щоб дати можливість сільському населенню, особливо початкуючим фермерам, отримувати дохід з свого рідного міста чи села, що сприятиме економічному розвитку в цих областях».

«У рамках програми, молодь отримає інформацію про блокчейне, Биткойне, криптовалюте, підприємницької діяльності, стартапи та дата-центрах. Перша навчальна сесія почнеться в травні і буде проходити в Пуні», – повідомив глава DICCI Шрі Милинд Камбл.

Источник: bits.media