Сьогодні розглянемо новий перспективний проект Pluscoin.io, що проводить зараз ICO. Перспективний – тому що тема проекту є чи не найпопулярнішою в нашій країні за останній рік (звісно, після біткоїна та криптовалют 🙂 ).

Кешбек (повернення частини грошей від покупки) тільки починає свій розвиток, але вже набув величезної популярності на просторах країн СНД.  Населення, яке не є дуже багатим, намагається будь-яким шляхом знизити ціни, тому згідно витрачати час на додаткові операції, що потребує оформлення кешбеку, та готове чекати 1-2 місяці на повернення грошей.

Спростити і прискорити процес повернення грошей намагається команда проекту PlusCoin.io з Естонії.  Децентралізована cashback-платформа DS Plus, яку вони розробляють, працює на базі мобільної програми з інтегрованою криптовалютою PlusCoin, що .

З її допомогою можна:

 • вирішити проблеми, що виникають у користувачів при поверненні частини витрачених грошей;
 • зробити кешбек моментальним і прозорим;
 • залучити максимально велику кількість онлайн- та офлайн-магазинів та постачальників послуг;
 • залучити простих користувачів в оборот криптовалюта

Партнери проекту DS Plus

Командою проекту вже створений мобільний додаток, яким користується понад 115 тисяч осіб, і розвинена мережа контрагентів з 1544 компаній (понад 8 тисяч точок!) по всій території Росії та сусідніх країн. В число контрагентів входять такі відомі компанії, як Burger King, McDonalds, Reebok, X5 Retail Group, KFC і інші, що підтверджує серйозність намірів команди розробників.

Мобільний додаток DS Plus має хороші відгуки, а кількість користувачів з кожним днем ​​збільшується в середньому на 250 осіб. На даний момент користувачі програми отримують знижки та бонусні бали, які після закінчення ICO будуть замінені на інтегровану криптовалюту PlusCoin.

Онлайн-магазин DS Plus

З використанням децентралізованої платформи процес отримання кешбеку включатиме лише кілька дій. Користувач завантажує і запускає мобільний додаток, вибирає на карті потрібну йому компанію поблизу і за придбані товари чи послуги отримує кріптомонети PlusCoin. Зібрані монети можна витратити в онлайн-магазині DS Plus або обміняти на будь-яку іншу валюту.

Крім кешбеку у вигляді криптовалюти, компанією розробляються додаткові сервіси на основі блокчейна ефіріума для обміну та реалізації PlusCoin. Також половина зібраних коштів буде використана на маркетинг з метою залучення нових контрагентів і користувачів, а також для підвищення цінності токенів.

Дорожня карта проекту DS Plus включає кілька основних етапів:

 • у вересні 2017 року стартувало ICO проекту для збору грошей на розвиток платформи;
 • в листопаді, після закінчення ICO, токени PlusCoin будуть виведені на основні біржі. Тоді ж частина зібраних коштів буде спрямована на розширення зони покриття і залучення нових контрагентів;
 • в грудні торгова площадка буде інтегрована в інтернет-магазини;
 • в січні 2018 року буде відкрито P2P торгова платформа;
 • у лютому з’явиться можливість купувати товари та послуги навіть у тих партнерів, які не готові приймати до оплати PlusCoin;
 • в березні буде запущена аналітична платформа, що дозволяє використовувати кредитування;
 • і вже з травня 2018 року у користувачів з’явиться можливість брати кредити в монетах PlusCoin;
 • в подальшому триватиме впровадження інших інноваційних ідей.

Більш детальну інформацію про проект ви можете отримати, відкривши White Paper (російською мовою).

З огляду на перелічені фактори, які підтверджують наявність готового продукту і розвиненої інфраструктури, а також великі перспективи розвитку, можна рекомендувати інвестиції вільних коштів в ICO PlusCoin, яке зараз проходить за адресою https://pluscoin.io/. Не відкладайте покупку токенів в довгий ящик, тому що останній етап продажу закінчується 10 листопада 2017 року!

Незважаючи на те, що монети випущені на базі Ethereum, їх можна купити не тільки за ефір, а й за іншу криптовалюту: біткоїни (BTC), лайткоїни (LTC), даш (DASH) і навіть біткоїни кеш (BCH). Однак для отримання токенов вам все одно знадобиться гаманець ефіріум, адреса якого і використовується при реєстрації в кабінеті для покупки.

Щоби вчасно дізнаватися про новини проекту, приєднуйтеся до соцмереж команди:

 

Vyacheslav
0x7aD963313fb52DE9e266F8BD8Aa8B6f6666344F5