Нова патентна заявка IBM описує метод каталогізації оновлень коду на основі блокчейна. Про це повідомляє Coindesk.

Опис програми під назвою Blockchain for Program Code Credit and Programmer Contribution in the Collective було опубліковано 5 липня Управлінням по патентах і товарних знаків США (USPTO). Патент передбачає використання технології блокчейн для «створення безпечного і надійного підходу до відстеження та додаванню інформації, пов’язаної з спільною роботою з програмним кодом з метою винагороди, вирішення спорів тощо». Простіше кажучи, ідея полягає у використанні блокчейна для відстеження результативності кодерів при спільній роботі над проектом.

Як стверджує IBM, абсолютна більшість програмних продуктів сьогодні розробляються колективно, але ефективний підхід, що вимірює внесок конкретного програміста, відсутня. Принцип, що лежить в основі пропонованого патенту, являє собою блокчейн, в якому фіксуються «транзакції і параметри коду». У заявці IBM пише:

Транзакції і параметри коду скомпільовані в ланцюжку транзакцій програміста, які поміщені в блок. Ланцюжок можна розглядати як хроніку частин програмного забезпечення, за якої статус коду можуть відстежувати інші програмісти… Блок може оновлюватися у відповідь на багато тригери, наприклад коли програміст вибирає кнопку в графічному інтерфейсі користувача (GUI) на дисплеї комп’ютера, на якому відображається редактор коду, коли завершено модульний тест, завершена інтеграція коду, призначений робочий елемент закритий і т. д.

Останнім часом IBM активно цікавиться технологією блокчейн, а USPTO регулярно публікує заявки компанії. Крім того, в корпорації вже давно працює команда блокчейн-розробників;ееподход до розробки блокчейн-рішень описала у своїй статті керівник команди Сара Бейкер Міллз.

Источник: coinspot.io