Японський інтернет-гігант GMO опублікував звіт про результати діяльності за перший фіскальний квартал 2018 року і уточнив інформацію про стартах продажу майнинговых плат, обладнаних 7 нм ASIC-чіпів.

Компанія GMO розробляє дві версії таких чіпів – V1 і V2. Перша виступає в якості прототипу, друга стане повноцінним продуктом, який компанія планує використовувати на власних фермах для майнінг, переважно в хмарних сервісах, а також продавати на глобальному ринку.

За словами представників GMO, в червні компанія планує задіяти чіп V1, в жовтні – V2. Зараз V2 розробляється, цей продукт увійде в фазу масового виробництва в четвертому кварталі 2018 року. У компанії також розповіли, що запуск хмарних сервісів планується в червні.

Вперше інформація про роботу над створенням 7 нм ASIC-чіпа з’явилася у вересні 2017 року. За словами представників компанії, кожна карта зможе обчислювати хеші при проектній продуктивності 8 терахэшей в секунду або більше з енергоспоживанням всього 300 Вт, тобто 37.5 ват на терахэш. Для порівняння, випускаються зараз ASIC-майнеры для биткоина споживають близько 100 ват на терахэш.

Источник: bits.media