Японський конгломерат GMO Internet Group минулого тижня оприлюднив фінансовий звіт за перший квартал фінансового року. В ході презентації документа представники компанії повідомили про плани почати продаж 7-нм чіпів для биткоин-майнінгу. У GMO стверджують, що ці чіпи в чотири рази енергоефективніше популярних сьогодні 16-нм чіпів. Про це повідомляє Bitcoin.com.

GMO розробляє дві версії чіпів: V1 і V2. Перша являє собою прототип і буде задіяна в обладнанні компанії вже в червні, а друга буде запущена в масове виробництво в четвертому кварталі цього року. V2 призначені як для власних майнер конгломерату, так і для продажу. Також вони знайдуть застосування в хмарних сервісах GMO, запуск яких запланований на липень. Конкретні дати початку продажів компанія поки не назвала, але представила досить докладний план по розвитку свого бізнесу, згідно з яким продажі V2 повинні стартувати в жовтні, а передзамовлення доступний з липня:

 

У GMO кажуть, що «хешрейт зростає за планом разом з кількістю здобутих биткоинов». Представники компанії зазначають, що у неї є «нові підприємства в декількох місцях в двох країнах». Згідно з представленими даними, хешрейт в квітні склав 241 петахеш в секунду, а до кінця року має зрости до 3000 петахеш в секунду:

Крім майнингового бізнесу GMO володіє криптобиржей під назвою GMO Coin, а також планує запустити криптовалютный платіжний сервіс «і стати номером один в індустрії цифрових валют».

Источник: coinspot.io