Глава біржі OKEx Кріс Чи залишив свій пост. В даний час OKEx, в минулому відома як OKCoin, — найпопулярніша криптовалютная біржа в світі. Зазвичай цю позицію займає Binance з невеликим відривом, проте в даний момент OKEx вирвалася вперед. За останню добу обсяг торгівлі на ній склав $2,1 млрд.

Варто зауважити, що торгівля на майданчику OKEx викликає певні питання. Два тижні тому ціна биткоина на біржі знизилася на $2000 — набагато більше, ніж на всіх інших платформах. Ця ситуація викликала у багатьох підозри в ринковій маніпуляції з боку біржі. OKEx відкинула всі звинувачення і тимчасово призупинила операції з ф’ючерсами, щоб стабілізувати ціну.

У березні цього року якийсь коментатор опублікував дані, які, на його думку, свідчать про те, що торговельні обсяги, вказані біржею, практично повністю сфабриковані.

Про свій відхід Чи оголосив в електронному листі, адресованому Bloomberg. Судячи з усього, він пішов, щоб «почати нове життя». За словами, для нього було честю працювати на біржі. Він також повідомив, що повернеться в блокчейн-бізнес після того, як приділить час своєї сім’ї. Інших коментарів у зв’язку з відставкою не дав.

Поки OKEx також ніяк не прокоментувала догляд керівника і не назвала ім’я його наступника. Із сайту біржі зникло фото.

Нещодавно OKEx оголосила про відкриття офісу на Мальті. В цьому відношенні біржа пішла по стопах Binance. Минулого тижня вона також запустила програму, в рамках якої має намір допомагати інвесторам встановлювати зв’язок з обраними блокчейн-проектами.

Источник: coinspot.io