У середу Enterprise Ethereum Alliance оголосив про випуск загальних технічних умов для блокчейнов, таким чином виконавши обіцянку, зроблену менше місяця тому на заході в Лондоні.

Enterprise Ethereum Client Specification 1.0 була оприлюднена на конференції Consensus 2018 в Нью-Йорку. Це відбулося менш, ніж через місяць після того, як член правління EEA Джеремі Міллар (Jeremy Millar), заявив про важливість спільних стандартів для розвитку ініціатив на базі Эфириума в індустрії блокчейна в рамках виступу на лондонській Blockchain Expo.

Це важливий момент для альянсу, який був заснований
на початку минулого року за підтримки великих корпорацій, таких як британський нафтовий гігант BP, банк JPMorgan Chase і Microsoft, а також інших сторін, зацікавлених в роботі з блокчейном – стартапів Ethereum ConsenSys, Nuco і BlockApps.

У заяві представники ініціативи назвали стандарти результатом кількамісячної спільної роботи учасників ринку, зазначивши, що вони допоможуть розширити доступ до програмного забезпечення. Генеральний директор EEA Рон Ресник (Ron Resnick) зазначив:

«Стандарти EEE Enterprise Ethereum Specification – це результат 18-місячного інтенсивного співробітництва між провідними підприємствами та членами платформи в рамках нашого технічного комітету. Ці правила для платформ з відкритим вихідним кодом дозволять ініціювати масове поширення технології, що раніше було неможливим із-за різних корпоративних бар’єрів».

У недавньому інтерв’ю Ресник розповів детальніше про цю роботу, зазначивши, що основною метою стандартів є налагодження зв’язку між різним програмним забезпеченням, яке розробляється членами групи.

«Всі компанії-клієнти Эфириума бачать необхідність в узгодженні основних компонентів і принципів їх взаємодії один з одним. Бо якщо ми цього не зробимо, ми не зможемо конкурувати з власними рішеннями», – сказав він.

На початку місяця стало відомо, що EEA продовжує слідувати своїй «дорожній карті». Тоді представники компанії заявляли про важливість розробки стандартів для індустрії, а також швидких рішень проблем у сфері конфіденційності.

 

Источник: bits.media