Президент США Дональд Трамп підписав розпорядження про створення робочої групи, яка займеться розробкою керівництва по розслідуванню злочинів у сфері цифрових активів.

Згідно з опублікованим
на сайті Білого дому наказом президента, «Робоча група з питань цілісності ринку та шахрайства відносно його учасників» буде, зокрема, займатися запобіганням злочинів у сфері цифрових активів, які згадується в документі в контексті як «шахрайство з цифровими валютами».

Поки не ясно, в якій саме формі буде випущено керівництво. Імовірно, це буде якийсь звіт, складений робочою групою для адміністрації президента.

Раніше в цьому році влада США вже оголосили про те, що працюють над «всеосяжної стратегії» за криптовалютам, в якій особливу увагу приділено питанням шахрайства на криптовалютном ринку. У лютому міністерство юстиції США сформувало
робочу групу з кібербезпеки, яка також займається виявленням і попередженням злочинів у сфері криптовалют.

«В інтернеті злочинці почали створювати всілякі схеми, які використовують биткоин та інші кріптовалюти, минаючи таким чином традиційну фінансову систему. У завдання нашої робочої групи з кібербезпеки входить розробка всеосяжної стратегії, яка зможе вирішити цю проблему». – заявив заступник генерального прокурора Рід Розенштейн (Rod Rosenstein).

Источник: bits.media