Генеральний директор криптовалютной біржі BitMEX Артур Хейс (Arthur Hayes) у передачі Fast Money на телеканалі CNBC заявив, що вартість биткоина в 2018 році може зрости до позначки в $50 000.

Колишній трейдер Citigroup і Deutsche Bank зазначив, що для нього не має значення? яким буде курс першої кріптовалюти, так як його робота – це робити прогнози.

«Моя робота полягає в тому, щоб робити прогнози. Для мене не має значення правильні вони чи ні … якщо курс йде вгору або вниз, якщо Білл Гейтс називає биткоин шахрайством… ви можете відкрити ордер на продаж, будь ласка. Мене це абсолютно не хвилює. Якщо ви впевнені, що ціна дійде до одного мільйона доларів через кілька місяців, купуйте. Мене це не турбує. Ми просто забезпечуємо можливість торгівлі», — заявив Хейс.

Він підкреслив, що ринок криптовалют є «роздрібним феноменом», так як концентрація інституційних інвесторів в цій сфері вкрай низька. На думку глави BitMEX, дві третини загального обсягу торгів створює азіатський ринок.

«В Азії звикли до цифрових активів і тому вони зараз домінують на ринку криптовалют. Наприклад, Південна Корея вже 20 років торгує цифровими товарами, пов’язаними з іграми. І коли відбувся перехід на чисто цифрову валюту, для них це було зрозуміло в культурному плані, і тому вони швидко приєднуються», — пояснив Хейс.

На початку року Тому спрогнозував, що до кінця 2018 року вартість биткоина досягне позначки $25 000. При цьому інші аналітики компанії вважають, що в 2019 році ціна BTC буде перебувати в межах від $20 000 до $64 000.

Источник: bits.media