Deloitte: 92% блокчейн-проектів на GitHub не активні

Консалтингова компанія Deloitte провела дослідження виходячи з якого з’ясувалося, що 92% блокчейн-проектів розміщених на майданчику GitHub неактивні. Про це компанія повідомляє в своєму опублікованому звіті під назвою — «Еволюція технології блокчейна: погляд з платформи GitHub».

За даними на середину жовтня 2017 на GitHub було опубліковано понад 86 тисяч проектів, так чи інакше пов’язаних з блокчейн. В цілому їх кількість зростала щороку в середньому на 8,6 тисяч, проте в 2016 році приріст склав 27 тисяч.

Сувора реальність показує, що тільки 8% проектів оновлювалися за останні 6 місяців. Автори дослідження відзначають, що стартапи створені організаціями виживають частіше, ніж проекти створені приватними користувачами.

Середня тривалість роботи блокчейн стартапу склала близько 1 року, при цьому найчастіше проекти перестають оновлюватися в перші 6 місяців після запуску.

У звіті також згадується географічне розташування власників стартапів. Відзначається, що більшість власників блокчейн-проектів базуються в Сан-Франциско – 1 279 користувачів і 101 організація.

Источник: blockru.com