Незважаючи на зниження ціни биткоина в цьому році, займається криптовалютным майнингом компанія Coinmint не відмовляється від планів щодо розширення: вона готується зайняти колишню виробничу площу розміром 5,25 млн. кв. м, яка колись використовувалася заводом Alcoa для плавки алюмінію.

5 червня Coinmint заявила про те, що планує інвестувати до $700 млн. в виробничий об’єкт на півночі штату Нью-Йорк. Там має з’явитися найбільший у світі майнінг-центр для биткоинов. Протягом наступних півтора років компанія створить 150 робочих місць.

Alcoa припинила плавку алюмінію чотири роки тому і з тих пір шукала орендаря. За підсумками переговорів представники Coinmint 1 грудня 2017 року підписали договір про оренду виробничих площ терміном на десять років з можливістю продовження. На момент угоди биткоин коштував $11 000, і з тих пір його ціна знизилася приблизно на 30%.

CTO Coinmint Прайр Лірі каже:

Ми думаємо, що, поки мережа биткоина існує, майнінг буде прибутковим. Ми організували процес, щоб бути на передовій ринку.

Обчислювальні потужності компанії, таким чином, тепер розташовані в місті Массена на півночі штату Нью-Йорк, де є доступ до чистим і більш дешевим видами енергії: гідроелектростанціям та вітрових установок. Лірі зазначає, що кожна установка для майнінг споживає 1400 ватт. Для сотень тисяч одночасно працюючих машин прохолодний клімат штату Нью-Йорк підходить ідеально, так як дозволяє знизити витрати на охолодження.

Представники компанії повідомляють, що майнинговый центр, розрахований на споживання 435 МВт/год, вийде на повну потужність протягом року, ставши найбільшим у світі обробником даних цифрових валют.

Більшість конкурентів Coinmint знаходяться за кордоном. Наприклад, китайська компанія Bitmain стала лідером у цій галузі минулому році, коли биткоин злетів майже до $20 000. За оцінками аналітиків компанії Bernstein, її прибуток тоді могла скласти $3-4 млрд.

Coinmint планує перейти на цілодобову роботу, найнявши електриків, IT-фахівців та інших службовців з місцевих жителів.

Источник: coinspot.io