Coinbase відкрила свій індексний фонд для акредитованих американських інвесторів, надавши їм доступ до всіх криптовалютам, що торгуються на її біржі GDAX. В даний час компанія працює над запуском більшої кількості фондів, які будуть доступні всім інвесторам і охоплять більш широкий спектр цифрових активів».

Coinbase, одна з найбільших криптовалютных компаній, оголосила у вівторок 12 червня, що Coinbase Index Fund тепер відкритий для інвестицій. У березні компанія вперше заявила
про плани по створенню криптовалютного індексного фонду.

«Ми побачили величезний інтерес з боку інвесторів, коли анонсували фонд навесні цього року», – пише Рубен Браманатхан (Reuben Bramanathan), керівник відділу управління активами Coinbase Asset Management. Він уточнив:

«Coinbase Index Fund надає інвесторам доступ до всіх активів, перерахованим на нашій біржі, зважений за ринковою капіталізацією… На цьому етапі Coinbase Index Fund відкрито тільки для акредитованих інвесторів з США. Ми працюємо над створенням додаткових інструментів, які будуть доступні для всіх інвесторів і охоплять більш широкий спектр цифрових активів».

На сайті компанії зазначається, що «наше бачення полягає в тому, щоб зробити інвестування в цифрові активи доступним для всіх». Крім того, компанія підкреслила, що «починає роботу, необхідну для надання доступу до індексним фондам всім американським інвесторам», а не тільки акредитованим. У фірмі також зазначили, що «в майбутньому сподіваються запропонувати інвестування в індекси клієнтам не тільки в США, але і по всьому світу».

Про фонд

Coinbase Index Fund – «приватний фонд, що відслідковує індекс Coinbase Index (Fixed Supply)», який є показником загальної ефективності криптовалют, перерахованих на біржі Coinbase GDAX.

Мінімальна сума інвестицій у фонд становить $250 000, а максимальна – $20 мільйонів. Щорічний управлінський гонорар фонду складає 2%.

«Активи, зважені за ринковою капіталізацією. Рівень індексу враховує зростання пропозиції кожного активу, а не тільки зміна ціни», – відзначили в компанії, додавши, що індекс «відновлюється кожен раз, коли новий актив з’являється на GDAX», як наприклад під час недавнього додавання ETC.

Поточні показники становлять 61,47% BTC, 27,17% ETH, 8,22% BCH і 3,14% LTC. Незабаром фонд буде перебалансувати для включення ETC.

Крім того, в Coinbase відзначають, що «на відміну від активно керованих інвестиційних фондів», керуючий індексного фонду «не продає активи таким чином і не націлюється на конкретний розподіл для будь-якого активу».

Источник: bits.media