Фінансова компанія CME Group опублікувала прес-реліз, в якому повідомила, що планує публікувати довідник цін на эфириум в режимі реального часу. Інформація розміщуватиметься на майданчику ринкових даних CME Group починаючи з 4 червня 2018 року. Нова опція стане доступна користувачам завдяки співпраці компанії з Crypto Facilities, криптовалютной майданчиком, яка працює в Лондоні.

Офіційна назва довідника цін — «Довідковий курс ефіру/долара». Ціни буде розраховувати Crypto Facilities, спираючись на дані, отримані від великих криптовалютных бірж Kraken (США) і Bitstamp (Люксембург).

Компанія CME Group, штаб-квартира якої знаходиться в Чикаго, являє собою найбільший північноамериканський ринок фінансових деривативів. Компанія була утворена в 2007 році шляхом злиття Чиказькій товарній біржі і Чиказької торгової палати. В даний час до складу групи також входить Нью-Йоркська товарна біржа. Ринкова капіталізація компанії становить $54,6 млрд.

В кінці минулого року CME Group привернула увагу ЗМІ, почавши пропонувати клієнтам ф’ючерсні контракти на биткоин.

Лондонська криптовалютная торгова майданчик Crypto Facilities забезпечує даними про ціни фінансові інститути: на її сайті можна знайти інформацію про ціни на биткоин, Ripple (XRP) і ефір по відношенню до долара. Додатково вказується обмінний курс Ripple/биткоина. Крім того, платформа пропонує клієнтам ф’ючерси на кріптовалюти з маржинальним плечем до 50:1. За роботою компанії наглядає Інспекція з контролю за діяльністю фінансових організацій Великобританії.

Представник CME Group Тім Маккурт так прокоментував нові можливості:

Довідковий курс ефіру і ціновий індекс у режимі реального часу стануть відповіддю на нові потреби ринку. Цінова прозорість і заслуговує довіри цінової довідник вкрай важливі для користувачів эфириума, оскільки це значний крок вперед.

Источник: coinspot.io