Augur (REP) стала черговою криптовалютой, відразу пережила бум обсягу продажів і різке підвищення ціни. Причиною цього стало оголошення Binance про включення монети в свій лістинг. Augur — один з найстаріших ICO-проектів, визнання якого йде повільно.

Після рекордного сплеску все повернулося на свої місця вже на наступний день. В момент підготовки цього поста REP торгувалася на рівні $50, що приблизно на 20% вище ціни за останні сім днів, та монета показує незначний щоденний зростання.

Мета проекту Augur — створення платформи ринкових прогнозів шляхом використання сили децентралізації. Поки Augur залишається нішевим багатообіцяючим активом, якому не вистачає уваги.

На цей раз проблема, мабуть, в тому, що на Binance відчувається потреба у дешевих монетах і токенах з потенціалом десятикратного зростання. REP не вписується в цю категорію, і спекуляції навколо токена носять експериментальний характер.

Найбільший ринок цієї кріптовалюти припадає на пару з південнокорейською воною, а потім — з биткоином. Також REP в незначних обсягах торгується проти долара США, не надаючи впливу на ринок Tether (USDT). Це говорить про те, що актив сильно залежить від спекуляцій на південнокорейських біржах.

Також є чутки, що одна з причин відсутності хайпи навколо Augur — юридичні проблеми, з-за яких платформу можна представити як варіант азартних ігор. Екосистема Augur спирається на краудсорсинговые прогнози, прив’язані до використання сертифіката Reputation (REP). Проте в соцмережах звучать сумніви щодо фактичного стану REP.

Крім того, за роки існування проекту Augur команда виконала тільки внутрішню роботу. У проекту немає яких-небудь термінів офіційного запуску, як і етапів розвитку. Це перетворює REP в черговий эфириум-токен зі спекулятивним профілем.

Що стосується майбутнього REP, то прихильники хотіли б побачити актив на біржах BitHumb або OKEx з більш високими обсягами торгів.

Источник: coinspot.io