Біржа itBit повідомила 14 червня на своєму сайті, що Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) дозволив їй надавати клієнтам послуги зі зберігання та обміну чотирьох криптовалют: Bitcoin Cash (BCH), эфириума (ETH), лайткоина (LTC) та Stellar Lumens (XLM). Відтепер на itBit доступні ескроу – і OTC-угоди для великих інвесторів з цими валютами, а незабаром і на самому майданчику почнеться торгівля зазначеними активами .

itBit — перша криптовалютная біржа, яка отримала ліцензію Нью-Йоркського департаменту фінансових послуг і працює у відповідності з банківським законодавством штату Нью-Йорк. Останнім дозвіл з боку регулятора, що відноситься до чотирьох нових криптовалютам, розширює рамки можливостей для криптовалютных майданчиків, які працюють у штаті.

У 2016 році компанія itBit перейменувала себе в Paxos, а бренд itBit залишила виключно за біржею. Минулого місяця Paxos завершила другий раунд кампанії по збору коштів, у якому взяли участь такі інвестори, як Liberty City Ventures, RRE Ventures і Роберт «Джей» Джордан. Компанії вдалося зібрати $65 млн.

Хоча біржа вже пропонує широкий набір торгових опцій, розширена ліцензія означає, що і приватні особи та інститути отримають доступ до інших криптовалютным активами крім биткоина.

Источник: coinspot.io