Криптовалютная біржа Binance у четвер, 9 серпня, розкрила перші подробиці своєї майбутньої децентралізованої торговельної площадки. Про це пише Coindesk.

Ще в березні одна з найбільших бірж у світі заявила про те, що планує запустити новий публічний блокчейн для розробки Binance Chain — платформи з торгівлі різними криптоактивами без централізованого оператора. На цьому тижні генеральний директор біржі Чанпен Чжао вперше показав (відео) демоверсію Binance Chain.

Чжао пояснив, що команда розробників випереджає графік: він думав, що перші результати можна буде побачити тільки через кілька місяців.

Велика частина презентації складалася з кадрів терміналу командного рядка, які коментував один з розробників Binance Chain. Також були озвучені деякі деталі лістингу та торгів на біржі. Чжао підкреслив, що продукт перебуває на ранній стадії:

Належить виконати багато роботи, щоб перетворити біржу в завершений продукт. Команда працює дуже агресивно: це ключовий етап для Binance Chain.

Біржа Huobi, один з конкурентів Binance, оголосила про аналогічні плани в червні. Huobi фінансує створення відкритого протоколу для створення децентралізованої біржі. На ринку вже є кілька таких майданчиків, але дані аналітичної компанії Alethio показують, що для більшості з них характерна деяка ступінь централізації.

Репутацію більш безпечних (порівняно з централізованими) торговельних майданчиків підірвала атака на децентралізовану біржу Waves, яку вдалося зламати майже одразу після запуску. До цього платформа півтора року перебувала у беті.

Источник: coinspot.io