Сіднейська компанія IoT Group оголосила, що її «дочка» IoT Blockchain підписала «обов’язковий до виконання протокол про наміри» з Royalti Blockchain Group, австралійським дилером найбільшого виробника устаткування для майнінг компанії Bitfury. Оголошення було зроблено 7 травня на майданчику Австралійської фондової біржі (ASX), де зареєстрована IoT Group.

Ця угода — частина плану IoT Group по створенню в районі Долини Хантер (область Нового Південного Уельсу в Австралії) майнінг-ферми Blockchain Applications Complex (BAC). Джерелом енергії для нового комплексу буде вугільна електростанція Redbank, розташована поблизу Сінглтона. Зараз електростанція не працює, і IoT домовилася з Energy Hunter про її купівлю. Компанія має намір побудувати на території електростанції, площа якої дорівнює двом гектарам, майнінг-ферму і купувати електроенергію за оптовими цінами.

Згідно прес-релізу IoT Group, вартість угоди становить $190 млн., хоча в опублікованій звітності по угоді ця цифра не фігурує.

За умовами угоди Royalti розмістить обладнання для майнінг виробництва Bitfury на базі, наданої IoT Group, а також буде протягом як мінімум п’яти років отримувати 20 МВт електроенергії за ціною в 11 центів за кВт⋅год. Роздрібні ціни на енергію складають в Австралії від 35 до 45 центів за кВт⋅год.

Однак спочатку Energy Hunter повинна придбати і повторно ввести в дію Redbank, яка закрилася в 2014 році. Угода про закупівлю електроенергії, як йдеться в заяві, має бути підписана не пізніше 1 жовтня 2018 року.

Источник: coinspot.io